Jasiołka Świerzowa 0 : 3 LKS Tęcza Zręcin

Bramki :             Dawid Jaskółka 3'

Michał Zuzak 41'

Dawid Jaskółka 44'

Tęcza: Michał Bernacki - Gabryś Żenczakowski (Łukasz Wiklowski 65'), Maciej Kisser, Arkadiusz Adamczyk, Daniel Prętnik - Arkadiusz Borek (Rafał Zuzak 55'), Karol Filip, Kamil Majchrowicz (Mateusz Akslar 36'), Kacper Boruta - Dawid Jaskółka (Michał Wiklowski 65'), Michał Zuzak.

W sobotę tj. 6 września o godzinie 13 trampkarze LKS Tęczy Zręcin zmierzyli się z trampkarzami Jasiołki Świerzowej . W 3 minucie po pięknym dorzuceniu piłki w pole karne przez Kacpra Borute bramkę strzela Dawid Jaskółka , tym samym dając prowadzenie naszej drużynie . Jednak nasi rywale nie dawali za wygraną , ale dzięki naszej pewnej obronie nie udało im się pokonać naszego bramkarza . Wynik nie zmienił się i do połowy pozostało 1:0 . W drugiej połowie walka była naprawdę zacięta . W 41 minucie nasz napastnik Michał Zuzak został sfaulowany w polu karnym  przez bramkaraza rywali . Nasz młody napastnik dał sobie świetnie radę wykorzystując rzut karny . Wtedy nasza drużyna prowadziła już 2:0. Niedługo później , bo w 44 minucie Kacper Boruta po ograniu kilku rywali podaję piłkę tak , że Dawid Jaskółka musial tylko wtrącić piłkę do pustej bramki. Nie pomylił się ! To było przypieczętowanie wygranej . Końcowy wynik to 3:0 .

Juniorzy także wygrali spotkanie wynikiem 3:1 .