LKS Tęcza Zręcin - strona nieoficjalna

OKS Guzikówka 2:4 Zorza Łęki Dukielskie
Jasiołka Świerzowa 1:14 Beskid Równe
LKS Lubatówka 0:11 LKS Lubatowa

Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!

• autor: Administrator Futbolowo.pl, 2014-10-29 19:00

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjalną zniżką! Zamów i graj już dziś w beta-wersję gry!

Walkower !

• autor: Radek_96, 2014-10-19 21:07

Z niewiadomych powodów , nasza drużyna przegrywa spotkanie walkowerem . Jednak , już w przyszły czwartek nasi działacze prawdopodobnie wyjaśnią sprawę i odzyskamy nasze 3 punkty ( wynik meczu 2:1 ) , a sędziowie tego meczu zostaną zawieszeni .

Znowu Górą !

• autor: Cirlip , 2014-10-06 15:26

Tęcza Zręcin 3 : 0 Burza Rogi

Bramki dla Tęczy zdobyli :

2x Arkadiusz Adamczyk , Kacper Boruta

W ubiegłą sobotę na stadionie Tęczy Zręcin nasi trampkarze podjęli Burzę Rogi . Już od pierwszych minut nasza drużyna dominowała , jednak nie mogliśmy zdobyć tej pierwszej bramki . Do połowy wynik był 0:0 . Na początku drugiej połowy nic się nie zmieniło , nasza drużyna wyraźnie dominowała na boisku  . W końcu  się przełamaliśmy i po 2 bramkach zdobytych przez Arkadiusza Adamyczka oraz 1 bramkę Kacpra Boruty , Tęcza Zręcin pokonała naszych rywali wynikiem 3:0 .

Tę bramkę dedykuję pewnej Patrycji . ( słowa Arkadiusza Adamczyka  )

Pierwsza Porażka

• autor: Radek_96, 2014-10-01 15:31

LKS Lubatowa 5 : 2 Tęcza Zręcin

Bramki dla Tęczy Zdobyli :

Michał Zuzak 12' , Kacper Boruta 42'

Niestety... nasi trampkarze w ubiegłą sobotę na stadionie LKS Lubatowej , odnieśli pierwsza porażkę w tym sezonie .Brakowało wielu zawodników z podstawowego składu , a przede wszystkim naszego bramkarza . W jego miejsce musiał stanąć nasz zawodnik z pola Gabriel Żenczakowski . Pomimo wielkich starań odnieśliśmy porażkę 5 do 2 . Honorowe bramki dla naszego zespołu zdobyli Michał Zuzak i Kacper Boruta .

Pogrom!

• autor: Cirlip, 2014-09-23 20:33

Tęcza Zręcin 17 : 0 LKS Lubatówka

1:0 Kacper Boruta 3'

2:0 Michał Zuzak 5'

3:0  Kacper Boruta 13'

4:0 Kamil Majchrowicz 15'

5:0 Kacper Boruta 16'

6:0 Kacper Boruta 23'

7:0 Dawid Jaskółka 28'

8:0 Arkadiusz Adamczyk 34'

9:0 Michał Bernacki 38'

10:0 Arkadiusz Borek 39'

11:0 Mateusz Akslar 41'

12:0 Dawid Jaskółka 43'

13:0 Kacper Boruta 44'

14:0 Samobój 45'

15:0 Daniel Prętnik 48'

16:0 Karol Filip 49'

17:0 Maciej Kisser 52'

Kolejna Wygrana z rzędu ! Tej soboty tj. 20.09.2014 ,  pokonaliśmy tramkarzy LKS Luabtówki aż 17:0. Mecz został przerwany w 53 minucie , gdyż drużyna rywali zrezygnowała z dalszej gry . Tym samym na naszym koncie jest już 15 punktów ,  co daje nam lidera !

Gratulujemy również naszym juniorom , którzy pokonując juniorów LKS Lubatówki Zapewnili sobie 1 miejesce w lidze ! :)

Kolejny mecz i komplet punktów !

• autor: Cirlip, 2014-09-08 21:13

Jasiołka Świerzowa 0 : 3 LKS Tęcza Zręcin

Bramki :             Dawid Jaskółka 3'

Michał Zuzak 41'

Dawid Jaskółka 44'

Tęcza: Michał Bernacki - Gabryś Żenczakowski (Łukasz Wiklowski 65'), Maciej Kisser, Arkadiusz Adamczyk, Daniel Prętnik - Arkadiusz Borek (Rafał Zuzak 55'), Karol Filip, Kamil Majchrowicz (Mateusz Akslar 36'), Kacper Boruta - Dawid Jaskółka (Michał Wiklowski 65'), Michał Zuzak.

W sobotę tj. 6 września o godzinie 13 trampkarze LKS Tęczy Zręcin zmierzyli się z trampkarzami Jasiołki Świerzowej . W 3 minucie po pięknym dorzuceniu piłki w pole karne przez Kacpra Borute bramkę strzela Dawid Jaskółka , tym samym dając prowadzenie naszej drużynie . Jednak nasi rywale nie dawali za wygraną , ale dzięki naszej pewnej obronie nie udało im się pokonać naszego bramkarza . Wynik nie zmienił się i do połowy pozostało 1:0 . W drugiej połowie walka była naprawdę zacięta . W 41 minucie nasz napastnik Michał Zuzak został sfaulowany w polu karnym  przez bramkaraza rywali . Nasz młody napastnik dał sobie świetnie radę wykorzystując rzut karny . Wtedy nasza drużyna prowadziła już 2:0. Niedługo później , bo w 44 minucie Kacper Boruta po ograniu kilku rywali podaję piłkę tak , że Dawid Jaskółka musial tylko wtrącić piłkę do pustej bramki. Nie pomylił się ! To było przypieczętowanie wygranej . Końcowy wynik to 3:0 .

Juniorzy także wygrali spotkanie wynikiem 3:1 .

Pewna Wygrana u siebie !

• autor: Cirlip, 2014-09-01 15:30

LKS Tęcza Zręcin     8-0     OKS Guzikówka

1:0   Kacper Boruta  3'

2:0   Kacper Boruta  10'

3:0   Michał Zuzak    28'

4:0   Kacper Boruta  33'

5:0   Jakub Prętnik   50'

6:0   Rafał Zuzak  55'

7:0   Karol Filip 63'

8:0   Michał Zuzak 64'

Tęcza :  Michał Bernacki - Dawid Jaskółka, Maciej Kisser, Arek Adamczyk, Daniel Prętnik - Arek Borek (Michał Wiklowski 60'), Łukasz Wiklowski (Kuba Prętnik 36'), Karol Filip, Kacper Boruta - Mateusz Akslar (Rafał Zuzak 50'), Michał Zuzak.

Brak aktywnych ankiet.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LKS Tecza ZręcinBurza Rogi
LKS Tecza Zręcin 3:0 Burza Rogi
2014-10-04, 13:00:00

oceny zawodników »

brak zdjęć

O treningach będe informował na newsach:)

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.